SESJA RODZINNA LIFESTYLE: Wanda, Wojtek, Mila i Blanka

Rodzinka w pełnej krasie z bliźniaczkami na czele. Mila i Blanka zdecydowanie rządzą w towarzystwie 🙂 Piękne wnętrza, a szczególnie pokój dziewczynek, który totalnie mnie zauroczył… kadry dopełniał nam jeszcze uroczy buldożek Browar!

26 marca 2019
SESJA POŚLUBNA – PARK WILSONA, POZNAŃ: Małgorzata i Mateusz

Z Małgosią i Mateuszem na sesję poślubną wybraliśmy się do Parku Wilsona w Poznaniu. Miejsce absolutnie klimatyczne, z palmiarnią na czele. Miniona jesień rozpieszczała piękną pogodą, więc postawiliśmy na plener. Początkowo byliśmy w parku osiedlowym, gdzie mieszkają Gosia i Mateusz, bo nie mogło obyć się bez paru ujęć z Fifim 🙂

26 marca 2019
SESJA CIĄŻOWA – POZNAŃ: Agata i Piotr

Czasem nie trzeba robić wiele. Agata i Piotr (i oczywiście Helenka w brzuszku) spisali się świetnie, ale jak mogło być inaczej skoro szczęście aż biło z ich oczu 🙂 Sesja ciążowa to niesamowita pamiątka, bo gdy maleństwo jest już z nami, trochę zapominamy o tym często błogim stanie w natłoku codziennych obowiązków. A kobieta w …

22 marca 2019
SESJA RODZINNA – POZNAŃ: Ania, Michał i Marcel

Domowa sesja rodzinna. W domu, czyli tam gdzie każdy czuje się najswobodniej. Marcel od razu zaprosił mnie do swojej krainy zabawek. Później, rodzinnym czułościom i zabawom nie było końca.

21 marca 2019
SESJA NARZECZEŃSKA – CYTADELA, POZNAŃ: Małgorzata i Mateusz

Na sesję wybraliśmy się na poznańską cytadelę, tuż przed zachodem słońca. Ludzi było mnóstwo, ale udało nam się znaleźć w miarę ustronne miejsca. Cały czas wiernie towarzyszył nam wesoły Fifi, który jest nieodłącznym kompanem Małgosi i Mateusza.

19 marca 2019
SESJA RODZINNA – JEZIORO KIERSKIE: Iza, Adam z Jasiem i Dominikiem

Letnia, luźna sesja rodzinna nad jeziorem Kierskim. Okiełznać tę dwójkę urwisów było nie lada wyzwaniem, tak jak bieganie z aparatem w 8 miesiącu ciąży. Sesja była ekspresowa, ale udało się!

26 lutego 2019